AZS PWSZ w następnej rundzie

piątek, 24.11.2017 18:36 618 0

AZS PWSZ Wałbrzych  w 1/8 Pucharu Polski mierzył się z III-ligowym Orlikiem Jelenia Góra.  Trener Kamil Jasiński chciał zakończyć rok pewnym akcentem, dlatego do gry desygnował podstawowy skład. Mecz od samego początku toczył się pod dyktando wałbrzyszanek.

Pierwszego gola już na samym początku spotkania zdobyła Rapacka. Po zaledwie 16 minutach było już 2:0. Przewaga wałbrzyskiej drużyny rosła z każdą kolejną minutą. Bramki były tylko kwestią czasu. Na trafienie Orlika, odpowiadają Szewczuk i Aszkiełowicz. Do przerwy AZS pewnie prowadzi 4:1.

Po zmianie stron podopieczne Kamila Jasińskiego przez dłuższy czas nie potrafiły udokumentować przewagi kolejnymi bramkami. Dopiero w ostatnim kwadransie do siatki trafiają Rędzia, Kędzierska i Kowalczyk. Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem wałbrzyskiej drużyny.

Orlik Jelenia Góra - AZS PWSZ Wałbrzych 1:7 (1:4)
8' Rapacka, 16' 28' Szewczuk, 35' Aszkiełowicz, 79' Kędzierska, 83' Rędzia, 88' Kowalczyk