komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 24 października 2017

Rafala, Marcina

Fatum własnego boiska - Górnik przegrywa z Miedzią

niedziela, 14.5.2017 11:54 , komentarze: 1 , odsłony: 1753
kategorie artykułu:

Miedź II Legnica przyjechała do Wałbrzycha w najsilniejszym składzie. Na boisku siły zespołu z Legnicy nie było jednak już tak widać, jakby chcieli tego trenerzy.

Mecz od samego początku był spotkaniem prawdziwej walki. Dużo ambicji i pozostawionego zdrowia pozwoliło kibicom cieszyć się z ciekawego widowiska. Kilka strzałów z obu stron rozgrzało obu bramkarzy. Bardzo dobrze na boisku prezentował się Dariusz Michalak, Batrosz Tyktor czy Marcin Morawski. Ich pewna gra dawała zespołowi bezcenny spokój w liniach defensywnych. 

W grze do przodu wyróżniali się Kamil Sadowski i Dominik Bronisławski. Rozochocony dobrymi występami w poprzednich spotkaniach, dobrze też radził sobie Sebastian Surmaj. Odważna gra w ofensywie. Rozwaga w obronie pozwoliła Górnikowi zaskoczyła rywala, który momentami nie potrafił przeciwstawić się biało-niebieskiej nawałnicy. Nieodgwizdana w polu karnym ręka. Kilka interwencji bramkarza gości. Fenomenalne przechwyty piłek i ciągła walka o każdy skrawek boiska nie wystarczyło jednak na zdobycie w pojedynku z Miedzią II Legnica choćby punktu.

Strzał z dystansu niepilnowanego Ireneusza Brożyny z 88 minuty, okazał się być tym jedynym, po którym piłka znalazła drogę do bramki Damiana Jaroszewskiego. Ostatecznie Górnik Wałbrzych przegrywa z Miedzią 0:1, co utrudnia piłkarzom Roberta Bubnowicza walkę o utrzymanie w rozgrywkach III Ligi gr III.

Górnik Wałbrzych - Miedź II Legnica 0:1 (0:0) 88' Brożyna

 

Wasze komentarze

Puste trybuny! Dla kogo garja pilkarze? Kto pokrywa koszty? Czytajcie moje...
poniedziałek, 15.05.2017 03:46 autor: Walerian Domanski
dzisiaj, 2 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
poniedziałek, 23.10.2017 10:07
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Miral
Miral
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Auto Max
Auto Max