Górnik Boguszów Gorce przegrywa w II kolejce

wtorek, 22.8.2017 10:57 664 0

Apis Jędrzychowice okazał się zespołem zbyt wymagającym dla beniaminka z Gorc. Po dobrym meczu w I kolejce sezonu zespół Rafała Siczka pojechał na pierwszy mecz wyjazdowy z pozytywnym nastawieniem.

Początek meczu nie wskazywał na wysoką porażkę gości. Mecz prowadzony był jednak w szybkim tempie, a pewna postawa gospodarzy sprawiła, że zawodnicy Górnika zaczęli popełniać więcej błędów.

Na pierwszego gola przyszło nam czekać do 31 minuty kiedy to do bramki Marcina Jaskółowskiego trafił Patryk Bystryk. Goście tuż po stracie gola zaatakowali, ale ich akcje nie przyniosły efektu. W 40 minucie meczu drugiego gola zdobywają gospodarze i schodzą na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron piłkarze Górnika starali się szybko zdobyć bramkę kontaktową. Pomimo zaangażowania i walki ani Duś, ani Bejnarowicz, ani Zwolennik nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem zawodników Apisu.

Apis Jędrzychowice - Górnik Boguszów Gorce 4:0 (2:0) 31' Bystryk, 40' 69 Chrzanowski, 62' Glanc

Górnik: Marcin Jaskółowski - Błaszczak (64' Ostrowski), Mateusz Jaskółowski (78' ), Woźniak (70' Choiński), Duś, Bejnarowicz, W. Klimek (46' J. Maliszewski), M. Klimek (70' Rymarowicz), A. Maliszewski (64' Szczurek), Pryk, Zwolennik