Górnik Wałbrzych przegrywa w Polkowicach

poniedziałek, 22.5.2017 13:05 1457 0

Górnik Wałbrzych rozegrał kolejny mecz w rozgrywkach III Ligi gr III. Spotkanie miało bardzo specyficzny charakter. Dużo walki zostawionej na boisku nie przeniosło się niestety na wynik końcowy.

Początek spotkania należał do gospodarzy. Polkowiczanie od pierwszego gwizdka sędziego zaatakowali i szybko strzelili bramkę. Już w 7 minucie spotkania gospodarze wykorzystali rzut karny. Po kolejnych 10 minutach gry było już 2:0 i można było odnieść wrażenie, że będziemy bliscy powtórki z pierwszego spotkania.

Gdy wydawało się, że padną kolejne bramki dla KS Polkowice, gola strzelili piłkarze Roberta Bubnowicza. Po bardzo ładnej akcji całego zespołu biało-niebiescy zostali nagrodzeni celnym strzałem  Jana Rytki z rzutu karnego.

Kolejne minuty to sytuacje dla obu zespołów. Dobrze bronił Damian Jaroszewski. Nieźle grali pozostali gracze lecz wynik pozostał niewzruszony. Gospodarze odnieśli kolejne zwycięstwo.

KS Polkowice - Górnik Wałbrzych 2:1 (2:1) 7' (k), 17' Bednarski - 26' Rytko (k)

Górnik: Jaroszewski - Michalak, Tyktor, Popowicz, Krzymiński - Surmaj, Morawski, Rytko, Sadowski, Bronisławski - Migalski.