komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 18 grudnia 2017

Gracjana, Bogusława

Mikołajkowy turniej piłki nożnej

czwartek, 7.12.2017 09:49 , komentarze: 0 , odsłony: 147
kategorie artykułu:

Miejski Klub Sportowy Włókniarz Głuszyca w ramach dotacji  otrzymanej z Gminy Głuszyca na realizację zadania pn. „Szkolenie piłkarskie i udział w rozgrywkach dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Gminy Głuszyca” zorganizował w sobotę 2 grudnia Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn podzielonych na 2 kategorie wiekowe. Oprócz drużyny gospodarzy w sportowej zabawie uczestniczyli reprezentanci zaprzyjaźnionych  klubów sportowych,  tj. KS Berit Głuszyca i MKS Szczawno-Zdrój. Mecze stały na wysokim poziomie piłkarskim, wszyscy z zaangażowaniem walczyli o zwycięstwo dla swojej drużyny. Widać było, że młodym zawodnikom gra w piłkę przynosi dużo radości i zabawy.

W młodszej grupie wiekowej zwyciężył MKS Włókniarz Głuszyca, drugie miejsce zdobyła drużyna MKS Szczawno-Zdrój, a na trzecim miejscu turniej ukończyła drużyna KS Berit. W starszej grupie wiekowej zwycięstwo zdobyli zawodnicy  Klubu Sportowego Berit Głuszyca, którzy pokonali w  finale gospodarzy. Na trzecim miejscu znaleźli się piłkarze ze Szczawna-Zdroju.

Nie zabrakło oczywiście Świętego Mikołaj wraz ze Śnieżynką, którzy nagrodzili najlepszych zawodników oraz wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach.

 

Wasze komentarze

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele