Pokonali AGH Kraków

czwartek, 23.2.2017 10:48 630 0

w sobotę 18 lutego siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych odnieśli kolejne zwycięstwo - pewnie pokonali 3:1 drużynę AGH Kraków. Choć wałbrzyszanie nie mają już szans na grę w play-offach, na pewno wygrana ta doda pewności siebie zawodnikom przed kolejnymi spotkaniami.

Set pierwszy zakończył się zwycięstwem gości z Krakowa 25:23.

W drugim secie wałbrzyszanie od początku dyktowali warunki na boisku, zaczęli od wysokiego prowadzenia 4:1. Set zakończył się zwycięstwem Victorii 25:21.

Set trzeci był prawdziwym pokazem siły ze strony Victorii PWSZ. Partia miała bardzo jednostronny przebieg. Wałbrzyszanie szybko objęli prowadzenie (7:4, 11:4, 12:6), którego nie oddali aż do końca partii. Set zakończył się wygraną  Victorii 25:14.

Czwarta i ostatnia partia spotkania zaczęła się podobnie jak poprzednia od prowadzenia gospodarzy. Set zakończył się wygraną Wałbrzycha 25:23 i w całym meczu 3:1.
MVP spotkania został wybrany przyjmujący Mikołaj Szewczyk.

TS Victoria PWSZ Wałbrzych – AGH Kraków 3:1

źródło: TS Victoria PWSZ Wałbrzych