komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 18 grudnia 2017

Gracjana, Bogusława

Portrety Świętego Mikołaja w OSK

czwartek, 7.12.2017 09:24 , komentarze: 0 , odsłony: 196
kategorie artykułu:

6 grudnia w Ośrodku Społeczno-Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników VII edycji miejskiego konkursu plastycznego „Portret Świętego Mikołaja”. Organizatorami konkursu plastycznego była Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu oraz OSK SM „Podzamcze”.

 

Konkurs adresowany był do najmłodszych uczniów wałbrzyskich szkół podstawowych z klas 0 – III. Na konkurs wpłynęło 515 prac plastycznych. 11 prac plastycznych zostało odrzuconych z powodu nie spełnienia wymogów regulaminu. Siedmioosobowa komisja konkursowa przyznała 12 nagród oraz 28 wyróżnień w 4 kategoriach wiekowych. Przyznała również nagrody specjalne dla: najmłodszego uczestnika konkursu – Leny Michałowskiej lat 4,5 uczęszczającej na zajęcia sekcji plastycznej w OSK SM „Podzamcze” w Wałbrzychu oraz zaprzyjaźnionej z Mikołajem Joanny Zając. Laureaci konkursu otrzymali mikołajowe prezenty i słodycze oraz dyplomy.

I MIEJSCA:

  1. Wiktoria Kubiak kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur
  2. Nadia Merikhi kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
  3. Mikołaj Stywryn kl. II, ZSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Iwona Cywińska
  4. Laura Walentas kl. III, PSP Nr 37 w Wałbrzychu; op. Danuta Pilarczyk

II MIEJSCA:

  1. Zuzanna Słomiana kl. 0, PSP Nr 21 w Wałbrzychu; op. Magda Michałowska
  2. Anas Maciejewski kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
  3. Wojtek Drążek kl. II, PSP Nr 15 w Wałbrzychu; op. Ewa Zając
  4. Maja Sobina kl. III, PSP Nr 2 w Wałbrzychu; op. Dorota Kopciuch

III MIEJSCA:

  1. Piotr Buczkowski kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur
  2. Julia Niedziela kl. I, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Luiza Górzyńska
  3. Zofia Michalak kl. II, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
  4. Maja Sapiegin kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

WYRÓŻNIENIA:

  1. Antonina Mazur kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur
  2. Maja Waśk kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur
  3. Karol Tomaszewicz kl. 0, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Mazur
  4. Anna Wiraszka kl. I, PSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Jolanta Sioch
  5. Filip Drzewiecki kl. I, PSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Jolanta Sioch
  6. Martyna Pastuszko kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Jolanta Lisowska
  7. Dalila Gieniusz kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Regina Daraż
  8. Milena Pietrek kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
  9. Olek Tackowiak kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
  10. Oktawia Bałuta kl. I, ZSP nr 1 w Wałbrzychu; op. Agata Muller
  11. Lena Łapuszek kl. II, ZSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Iwona Cywińska
  12. Szymon Mazurek kl. II, PSP nr 15 w Wałbrzychu; op. Ewa Zając
  13. Aleksandra Błaszyk kl. II, ZSP nr 1 w Wałbrzychu; op. Marzena Wiśniewska
  14. Emilia Wyszyńska kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Marta Jędrzak
  15. Maja Międzybrocka kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Danuta Międzybrocka
  16. Anna Przydział kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Barbara Gniatkowska
  17. Claudia Jaworska kl. III, PSP nr 23 w Wałbrzychu; op. Beata Paska
  18. Wiktoria Malinka kl. III, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Danuta Pilarczyk
  19. Martyna Szybiak kl. III, PSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Dorota Kopciuch
  20. Zuzanna Kułakowska kl. III, PSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Dorota Kopciuch
  21. Alan Woźniak kl. III, ZSP nr 1 w Wałbrzychu; op. Ilejko Violetta
  22. Brian Kisiel kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
  23. Nadia Tomczyk kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
  24. Kamil Iwanowski kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
  25. Alicja Bartczak kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Mirosława Utecht – Król
  26. Milena Szymula kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magdalena Bogacz
  27. Amanda Żywicka kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magdalena Bogacz
  28. Roksana Trafna kl. III, PSP nr 22 w Wałbrzychu; op. Ewa Czerwińska-Fryszer

Obszerną pokonkursową wystawę prac plastycznych zorganizowano również w PSP Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 2 godz temu
dzisiaj, 3 godz temu
piątek, 15.12.2017 14:40
3
niedziela, 17.12.2017 16:00
niedziela, 17.12.2017 14:30
piątek, 15.12.2017 20:34
piątek, 15.12.2017 16:45
środa, 13.12.2017 17:20
środa, 13.12.2017 14:00
środa, 13.12.2017 06:59
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA