wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 17 sierpnia 2017

Zanny, Mirona

PRACA - Agent ds. odszkodowań

poniedziałek, 24.4.2017 20:17 , odsłony: 889

Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o. o. (PIO) to firma służąca fachową wiedzą i doświadczeniem w zakresie uzyskania najwyższych świadczeń za szkody majątkowe i osobowe. PIO współpracuje z ekspertami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa ubezpieczeniowego i likwidacji szkód.

Misją Polskiego Instytutu Odszkodowań jest propagowanie wiedzy o prawach osób ubezpieczonych, poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych oraz w innych okolicznościach. Radcowie prawni PIO zajmują się dochodzeniem roszczeń od Towarzystw ubezpieczeniowych  z polis OC sprawców wypadków np. komunikacyjnych, w rolnictwie, przy pracy (w tym również z powodu chorób zawodowych) oraz w wyniku błędu medycznego, w wyniku utraty lub zniszczenia mienia, pobrania przez Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie opłat likwidacyjnych lub świadczeń wykupu polisolokaty.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Agent ds. Odszkodowań

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Reprezentacja firmy w kontaktach z klientami
  • Obsługa bieżąca klientów
  • Podpisywanie umów z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnym budowaniu rynku sprzedaży,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem.
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
  • Cotygodniowe rozliczenie,
  • Programy motywacyjne,
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony kancelarii,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się, prestiżowym sektorze usług odszkodowawczych, i roszczeń majątkowych,
  • Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy (podstawowych, oraz dodatkowych),
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą,
  • Rozwój osobisty.

Adres: rekrutacja@stratton.company

Do maila dołącz CV lub w treści maila napisz swoje Imię, nazwisko, adres e-mail oraz telefon.

Zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy na spotkanie informacyjne .

W dokumentach lub treści maila dodaj informacje

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

poniedziałek, 14.8.2017 13:26
poniedziałek, 14.8.2017 13:04
niedziela, 13.8.2017 21:34
niedziela, 13.8.2017 10:39
niedziela, 13.8.2017 10:37
Nadleśnictwo Świdnica
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Skład opału Agro