PRACA - mechanik samochodowy

poniedziałek, 31.8.2015 13:42 337

Toyota Wałbrzych Nowakowski Sp. z o. o. to autoryzowany dealer i przedstawiciel firmy TOYOTA na Dolnym Śląsku. Na samochodowym rynku istniejemy od 1991 roku. Jesteśmy dobrze rozwijającą się firmą stawiającą na ludzi aktywnych i chętnych do dalszego rozwoju.

Poszukujemy do pracy na stanowisko:
Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Wałbrzych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie napraw mechanicznych pojazdów;
  • Wykonywanie diagnostyki pojazdów;
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy - czystość, porządek;
  • Utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności;
  • Przestrzeganie zasad BHP;

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego   poziomu wykonywanych prac;
  • dyspozycyjność;

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników

Poszukujemy ludzi, z którymi wspólnie będziemy budować sukces naszej firmy. Stawiamy przede wszystkim na osoby z potencjałem, które podzielają nasze wartości – osobistą odpowiedzialność, elastyczność, współpracę i zaangażowanie. Szukamy ludzi otwartych na zmiany, nastawionych na tworzenie niestandardowych rozwiązań, którzy z entuzjazmem podejmują nowe wyzwania. Ludzi, dla których ważna jest współpraca w realizacji założonych celów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@toyotawalbrzych.pl temacie proszę wpisać: Mechanik Samochodowy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.