wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 18 grudnia 2017

Gracjana, Bogusława

PRACA - pracownik produkcji - tapicer

środa, 29.11.2017 11:35
kategorie artykułu:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Tapicer
(Miejsce pracy: Dzierżoniów)

I Opis stanowiska:

  • praca w systemie 1 zmianowym w godzinach 7:00 – 15:00,
  • montaż tapicerki na stelaże krzeseł według ustalonej kolejności,

I Wymagania:

  • pozytywne nastawienie do pracy,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowanie, pracowitość oraz precyzja,

Oferujemy:

  • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą,
  • szkolenie w zakładzie pracy na stanowisko tapicer,
  • atrakcyjne zarobki uzależnione od wyników pracy (system akordowy po okresie wdrożeniowym),
  • szeroki pakiet premii dodatkowych (miesięcznych i kwartalnych),
  • okres wdrożeniowy do pracy (do 3 miesięcy),
  • po okresie wdrożeniowym dodatki adaptacyjne,
  • pakiety socjalne (m.in. bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”),
  • darmowy transport na trasie: Strzegom – Jaworzyna – Świdnica – Dzierżoniów,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  kadry@zebra.org.pl
bądź o kontakt telefoniczny pod numerami tel. 74 816 39 06, 74 816 39 07.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

poniedziałek, 20.2.2017 12:35
środa, 8.11.2017 13:24
piątek, 10.11.2017 15:45
piątek, 29.9.2017 15:49
poniedziałek, 27.11.2017 14:34
poniedziałek, 20.11.2017 10:17
wtorek, 29.4.2014 11:34
wtorek, 7.3.2017 20:30
wtorek, 5.7.2016 18:59
poniedziałek, 23.5.2016 09:03
Auto Max
Auto Max
Nadleśnictwo Świdnica
Miral
Miral
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Skład opału Agro
Wymarzone wesele
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA