komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 18 grudnia 2017

Gracjana, Bogusława

Sprawdź swoje punkty przez internet

wtorek, 5.12.2017 13:00 , komentarze: 0 , odsłony: 189
kategorie artykułu:

Od dłuższego czasu punkty karne za wykroczenia w ruchu drogowym poza Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu można sprawdzić także przez internet. Usługa weszła w życie w kwietniu 2017 roku. W kilku słowach przypominamy w jaki sposób z niej skorzystać.

Każdy, kto chce sprawdzić ilość punktów karnych uzyskanych za popełnienie wykroczeń w ruchu drogowym, może to zrobić w sposób tradycyjny przychodząc z dowodem osobistym do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2. 

Od kilku miesięcy istnieje jednak możliwość uzyskania aktualnych danych z ewidencji kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego przez internet – za pomocą usługi sytemu CEPiK 2.0.

Wystarczy stworzyć profil zaufanym, który pozwoli potwierdzić naszą tożsamość. Instrukcję jak to zrobić jest dostępna na stronie internetowej: https://obywatel.gov.pl./zaloz-profil-zaufany#scenariusz-przez-internet.

Punkty karne sprawdzimy natomiast poprzez stronę: https://obywatel.gov.pl./kierowcy-i-pojazdy/punkty-karne-ile-mam-punktow-karnych-za-mandaty#scenariusz-przez-internet. Usługa jest bezpłatna.

źródło: KMP Wałbrzych

 

Wasze komentarze

Skład opału Agro
Skład opału Agro
Miral
Miral
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Auto Max
Auto Max
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA