Weekendowe mecze siatkarzy Victorii

środa, 15.2.2017 12:40 626 0

W miniony weekend siatkarze Victorii rozegrali na wyjeździe aż dwa spotkania. Pierwszy mecz rozegrany został w piątek w Suwałkach, drugi zaś w sobotę w Zawierciu. Oba mecze nie najlepiej zakończyły się dla wałbrzyszan.

W zaległym spotkaniu 18.kolejki Victoria przegrała 1:3 z drużyną Ślepska Suwałki. Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Piotr Lipiński, który w poprzednim sezonie występował w barwach zespołu z Wałbrzycha.

Ślepsk Suwałki – TS Victoria PWSZ Wałbrzych 3:1 ( 25:18, 23:25, 25:15, 25:19)

Ślepsk Suwalki: Winnik, Rudzewicz, Skrzypkowski, Michel, Szaniawski, Lipiński – Andrzejewski
Victoria PWSZ Wałbrzych: Szewczyk, Zieliński, Durski, Napiórkowski, Siwicki, Schamlewski – Obrębski i Szydłowski (libero) oraz Magnuszewski, Plizga.

Również w drugim meczu lepsza okazała się drużyna gospodarzy. Pierwsze dwa sety odbywały się pod dyktando Zawiercia. W trzecim secie zespół gości próbował odwrócić los spotkania, jednak zabrakło doświadczenia oraz zimnej krwi i ze zwycięstwa mogli cieszyć się zawiercianie.

Aluron Virtu Warta Zawiercie – TS Victoria PWSZ Wałbrzych 3:0 (25:22, 25:22, 25:21)
MVP: Kamil Długosz

źródło: Victoria PWSZ Wałbrzych