XVIII Bieg Memoriał Stanisława Kaczmarka

poniedziałek, 23.1.2017 12:51 2146 0

21 stycznia br. odbył się XVIII Bieg Memoriał Stanisława Kaczmarka, byłego prezesa SM Podzamcze. Bieg, którego trasa wyznaczona była w rejonie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Podzamcze”, zorganizowany został przez Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze w Wałbrzychu oraz Miejskie TKKF. Impreza przebiegała pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Sportu dla Wszystkich TAFISA i Fundacji na Rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach RECAL, a zawodnicy rywalizowali o Puchar Poseł na Sejm RP Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej.

Bieg rozegrany został na dwóch dystansach: ok. 2.200 m – dziewczęta i chłopcy do lat 18, Kobiety: K-20, K-30, K-40, K-50, M-70, M-80, Kat VIP i niepełnosprawni oraz ok. 4.400 m – Mężczyźni: M-20, M-30, M-40, M-50 i M-60. Tradycyjnie starterem honorowym biegu był Janusz Karczmarek - syn Stanisława.

Wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowane zostały trzy tablety firmy KIANO, które pozyskane zostały dzięki zaangażowaniu pana Krzysztofa Ruseckiego kierownika sklepu MEDIAEXPERT w Wałbrzychu przy ul. Wieniawskiego oraz torby turystyczne przekazane przez Centrum Zaopatrzenia BHP PAKT w Wałbrzychu.

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali napoje izotoniczne oraz poczęstowani zostali gorącym żurkiem, który przygotował Kazimierz Chrapek.