komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 24 października 2017

Rafala, Marcina

Za nami finał XI edycji konkursu Moja Mama

środa, 31.5.2017 11:45 , komentarze: 0 , odsłony: 1753
kategorie artykułu:

W Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu odbyło się uroczyste podsumowanie organizowanego już po raz XI konkursu plastyczno-literackiego Moja Mama. Spośród 1680 nadesłanych prac plastycznych i literackich z 94 szkół, nagrodzono w sześciu kategoriach 48 uczniów z powiatów wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego oraz ząbkowickiego.

Tegoroczne tematy nawiązywały do słów piosenki z filmu Akademia Pana Kleksa - „Gwiezdny bilet w ręce bierz. I leć...” - Opowiedz o wspólnej kosmicznej przygodzie z Twoją mamą (prace literackie) oraz „O rety! Moja mama na krańcach galaktyki” - namaluj kosmiczną przygodę Twojej mamy (prace plastyczne).

– Jak co roku, dzień, w którym rozstrzygamy konkurs jest jednym z moich ulubionych. Dlaczego? Bo ten konkurs i jego tematyka są szczególnie bliskie mojemu sercu. W tym roku naszą tytułową mamę wysłaliśmy w kosmos – mówi inicjatorka, pomysłodawczyni i jedna z organizatorek konkursu posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka.

 

Kategoria – Kategoria I Plastyczna kl 0-1

Wyróżnienia

 

  • Hanna Kłosowska, lat 6 - Przedszkole Niepubliczne Agatka - Greta Lech Filipowska, 
  • Marysia Bochenek, lat 6 - Przedszkole Miejskie w Mieroszowie 
  • Wiktoria Cielechowicz,lat 6 - Miejskie Przedszkole Integracyjne „Słoneczko” w Świdnicy 
  • Kornelia Adamczyk, lat 6 - PSPnr 28 w Wałbrzychu 
  • Karolina Bar, lat 7 - Przedszkole w Witoszowie Dolnym 

 

Najlepsza trójka

 

  1. Daria Połaska, lat 7 - Szkoła Podstawowa nr 28 w Wałbrzychu
  2. Patryk Staworzyński, lat 7 - Szkoła Podstawowa w Świdnicy, ul. Folwarczna 2 
  3. Lena Serafin, lat 6 - Przedszkole Niepubliczne „Agatka” w Wałbrzychu

 

Kategoria - II plastyczna kl. 2-3

Wyróżnienia

  • Aleksandra Fonk, lat 7 Szkoła Podstawowa nr 4 w Ziębicach
  • Michał Latkowski, lat 8 Miejska Szkoła Podstawowa w Szczawnie Zdroju
  • Sara Majchrzak, lat 9 NKSP „Caritas” w Świdnicy
  • Miłka Kupczak, lat 8 Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy
  • Mateusz Ostros, lat 9 Publiczna szkoła Podstawowa nr 23 w Wałbrzychu

Najlepsza trójka

 

  1. Alicja Rybińska, lat 8 Szkoła Podstawowa nr 28 w Wałbrzychu
  2. Nikola Zym, lat 9 Zespół Szkół w Goczałkowie
  3. Mateusz Machnikowski, lat 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie

 

Kategoria – III Szkoły Specjalne , Plastyka

Wyróżnienia

 

  • Andżelika Kaczmarek,lat 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Wałbrzychu
  • Dominik Sobolewski, lat 21 Publiczne Gimnazjum specjalne nr 10
  • Weronika Wiącek, lat 13 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Wałbrzychu
  • Kamilo Wićko, lat 12 Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu
  • Gabriel Grzelka, lat 8 Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach

 

 Najlepsza trójka

  1. Nikola Tworkiewicz, lat 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Wałbrzychu
  2. Wojciech Taraszkiewicz, lat 11 Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu, Szkoła Podst. nr 7
  3. Wiktoria Janczura, lat 17 autyzm Publiczne Gimnazjum Specjalne nr 10 w Wałbrzychu

Kategoria – IV Proza

Wyróżnienia

  • Róża Mazurek, lat 13 Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Kopernika w Dzierżoniowie
  • Izabela Kownacka, lat 12 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ząbkowicach Śląskich
  • Zuzanna Kuc, lat 12 Szkoła Podstawowa im. KK.Baczyńskiego w Strzelcach
  • Oliwier Kulesza, lat 11 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. W. Broniewskiego w Świebodzicach
  • Aleksandra Piróg, l2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Wałbrzychu

Najlepsza trójka

  1. Weronika Poprzeczka, lat 13 Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim
  2. Maria Kwintal, lat 12 Publiczna szkoła Podstawowa nr 15 w Wałbrzychu
  3. Zuzanna Głąb, lat 11 Zespół Szkół w Goczałkowie, publiczna szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki

Kategoria – V Poezja

Wyróżnienia

  • Hanna Ławniczak, lat 11 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Wałbrzychu
  • Arkadiusz Marzewski, lat 13 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Wałbrzychu
  • Anna Limanówka, lat 11 Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu
  • Natalia Richtscheid, lat 13 Szkoła Podstawowa w Marcinowicach
  • Hanna Hercog, lat 10 Szkoła Podstawowa im. KK Baczyńskiego w Strzelcach

Najlepsza trójka

  1. Bartłomiej Kuc, lat 10 Szkoła Podstawowa im. KK Baczyńskiego w Strzelcach
  2. Hanna Mizerska, lat 12 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie
  3. Julia Jankojć, lat 12 Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Chrobrego w Kamieńcu Ząbkowickim

Kategoria VI - proza i poezja Szkoły Specjalne

Wyróżnienia

  • Sebastian Partyka, lat 16 Publiczne Gimnazjum Specjalne nr 10 w Wałbrzychu
  • Sylwester Olszewski, lat 22 Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach
  • Oliwia Kozłowska, lat 15 Publiczne Gimnazjum nr 10 w Wałbrzychu
  • Roksana Gerando, lat 15 Publiczne Gimnazjum nr 10 w Wałbrzychu
  • Tomasz Zawadzki, Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach

Najlepsza trójka

  1. Tomasz Różak, lat 15 Publiczne Gimnazjum Specjalne nr 10 w Wałbrzychu
  2. Michał Hrycyszyn, lat 17 Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach
  3. Emilia Ząbek, lat 13 Publiczne Gimnazjum Specjalne nr 10 w Wałbrzychu
 

Wasze komentarze

wczoraj, 4 godz temu
czwartek, 19.10.2017 21:56
poniedziałek, 16.10.2017 09:20
piątek, 13.10.2017 14:41
piątek, 13.10.2017 14:39
środa, 11.10.2017 08:42
środa, 11.10.2017 08:36
wtorek, 10.10.2017 21:26
wtorek, 10.10.2017 21:18
poniedziałek, 9.10.2017 20:55
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max