komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 24 października 2017

Rafala, Marcina

Zabił ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu dożywocie

czwartek, 18.5.2017 12:11 , komentarze: 0 , odsłony: 1941
kategorie artykułu:

Do okrutnego mordu doszło 8 listopada 2016 roku na ogródkach działkowych w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Piotrowi P., zarzucając mu zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem.

Oskarżony to 41-letni mieszkaniec Wałbrzycha, który tego dnia spożywał ze swoim znajomym na terenie ogrodu alkohol. Podczas biesiadowania między mężczyznami doszło do sprzeczki. W wyniku czego oskarżony najpierw kilkukrotnie uderzył ofiarę młotkiem w głowę, by następnie oblać go łatwopalną substancją, którą ostatecznie podpalił. Na skutek poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Badający sprawę policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali sprawcę. Badania wykazały 3 promile alkoholu w jego krwi. Podczas przesłuchania Piotr P. przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia. Nie potrafił jednak wytłumaczyć co było powodem takiego zachowania.

Policja w toku czynności śledczych ustaliła, że sprawca w przeszłości był wielokrotnie karany za wykroczenia, których dopuścił się będąc pod wpływem alkoholu. Zbrodnia, której dokonał jest najcięższym przestępstwem na jego liście. Za popełniony czyn kodeks karny przewiduje pozbawienia wolności od 12 lat do dożywocia.

 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 14 godz temu
wczoraj, 14 godz temu
wczoraj, 14 godz temu
sobota, 21.10.2017 17:38
piątek, 20.10.2017 13:50
Auto Max
Auto Max
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche